NPS 200

نانو ایزوله بام و استخر همه کاره – درجه یک صادراتی

نانو ایزوله بام و استخر همه کاره در رنگ های سفید و آبی ، پوششی سرد و تک جزئی بوده که با خواص برتر جایگزین بسیار مناسب برای سایر عایق های سنتی مانند ( قیرگونی و ایزوگام ) می باشد . این عایق قابلیت پر کردن ترکهای سطحی را داشته و با چسبندگی مناسب به سطوح و خواص آب بندی و انعطاف پذیری عالی ، مانع از نشت و نفوذ رطوبت به سطوح گردیده و عمر ساختمان را افزایش می دهد . این محصول با کیفیت برتر دارای مقاومت بسیار خوبی در برابر سایش و شستشو داشته و در برابر نور خورشید ، نفوذ آب و مواد قلیایی پایداری مطلوبی دارد .

دیگر محصولات
  • مشخصات فنی محصول
  • دستور العمل اجرای محصول
  • شرایط نگهداری
عنوان
توضیحات
بسته بندی
سطل پلاستیک با چاپ IML در وزن های 4 و 10 کیلو گرمی
کد محصول
NPS 200
تراکم ( دانسیته )
1/20 gr/cm3
میزان اسیدی ( PH )
8-9
درصد جامد
54 %
براقیت
مات
نقطه اشتعال
آب پایه / غیر قابل اشتعال
رقیق کننده
آب
زمان خشک شدن

در 25 درجه سانتیگراد
خشک شدن سطحی : 5 ساعت
خشک شدن کامل : 24 ساعت

پوشش
با توجه به هموار بودن سطح 1 الی 1/5 کیلو گرم بر متر مربع
عنوان
توضیحات
رقیق کننده
آب
زمان خشک شدن

در 25 درجه سانتیگراد
خشک شدن سطحی : 5 ساعت
خشک شدن کامل : 24 ساعت

پوشش
با توجه به هموار بودن سطح 1 الی 1/5 کیلو گرم بر متر مربع
دمای اجرا
5 الی 40 درجه
ابزار اجرا
قلمو – کاردک -در پروژه های بزرگ با پیستوله کنیتکس پاش که بعد از اعمال باید با قلمو صاف شود

1 – قبل از اعمال سطح مورد نظر را از هرگونه آلودگی ، گرد و خاک و یا چربی تمیز نموده و نقاط سست و شکاف ها را ترمیم می نماییم .

2 – قبل از اعمال نانو ایزوله بام و استخر همه کاره ، استفاده از محصول چسب و پرایمر همه کاره اکریلیک NPS-220 با قلمو یااسپری به عنـوان پرایمـر اجباری می باشد و بعد از اعمال پرایمر سریعا وارد اعمال نانو ایزوله بام و استخر همه کاره می شویم که به ازای 1 متر مربع ، 1 الی 1/5 کیلوگرم در 2 الی 3 مرحله توسط قلمو یا کاردک اجرا می کنیم . بهترین گزینه برای طول عمر بالا این است که بعد از اعمال هر مرحله ، 5 ساعت صبر نمایید. درضمن شما می توانید جهت بدست آوردن نتیجه بهتر بعد از یک دست اجرای نانو ایزوله بام و استخر همه کاره از توری مش فایبرگلاس استفاده کرده و دو دست دیگر را بر روی توری اجرا نمایید .

3 – اعمال نانو ایزوله بام و استخر همه کاره در دمای محيط بالاي 5 درجه سانتیگراد ، دماي سطح 3 درجه بالاتر از نقطه شبنم و رطوبت كمتر از 80 % توصيه مي شود .

طریقه های مصرف ، به صورت پیشنهادی بوده و مصرف کننده مسئول آزمایش نهایی قبل از استفاده می باشد .

محتویات ظرف در محیط خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود . از یخ زدگی محصول جلوگیری نمایید ، بعد از مصرف درب ظرف را محکم ببندید ، بهترین زمان مصرف در صورت نگهداری در شرایط انبار داری مناسب تا 36 ماه پس از تاریخ تولید می باشد .

0