NPS 560

رنگ اکریلیک مات داخل ساختمان فول شستشو – سفارشی

رنگ اکریلیک مات داخل ساختمان فول شستشو – سفارشی برای رنگ آمیزی سریع ، زیبا و با دوام سطوح داخل ساختمان ( گچ ، سیمان، آجر ، آردواز ، ایرانیت های سیمانی ، چوبی و … ) استفاده می گردد . این رنگ با کیفیت برتر دارای مقاومت بسیار خوبی در برابر سایش و شستشو بوده و پایداری مطلوبی در برابر نور خورشید ، نفوذ آب و مواد قلیایی دارد . قابلیت شستشو ، قدرت پوشش عالی ، سرعت خشک شدن بالا، سهولت اجرا و قابلیت رقیق شدن با آب ، نداشتن بوی نامطبوع ، مقاومت در برابراشعه خورشید و نور ماوراء بنفش و سازگاری با محیط زیست از دیگر مزایای این رنگ می باشد .

دیگر محصولات
  • مشخصات فنی محصول
  • دستور العمل اجرای محصول
  • شرایط نگهداری
عنوان
توضیحات
بسته بندی
سطل پلاستیک با چاپ IML در وزن های 4 و 10 کیلو گرمی
کد محصول
NPS 560
تراکم ( دانسیته )
1/58 gr/cm3
میزان اسیدی ( PH )
8
درصد جامد
68 %
براقیت
مات
نقطه اشتعال
آب پایه / غیر قابل اشتعال
رقیق کننده
آب
زمان خشک شدن

در 25 درجه سانتیگراد
خشک شدن سطحی : 2 ساعت
خشک شدن کامل : 16 ساعت

پوشش
با توجه به هموار بودن سطح ، هر یک کیلوگرم 8 الی 12 متر مربع را پوشش می دهد
عنوان
توضیحات
رقیق کننده
آب
زمان خشک شدن

در 25 درجه سانتیگراد
خشک شدن سطحی : 2 ساعت
خشک شدن کامل : 16 ساعت

پوشش
با توجه به هموار بودن سطح ، هر یک کیلوگرم 8 الی 12 متر مربع را پوشش می دهد
دمای اجرا
5 الی 40 درجه
ابزار اجرا
قلمو – غلطک – پیستوله

سطح مورد نظر را با آب شستشو داده تا عاری از گرد و خاک گردد . در صورتیکه سطح شوره زده باشد ، باید حتما قبل از رنگ آمیزی ، تمیز و عاری از هرگونه آلودگی و چربی و حتی رنگ های قدیمی گردد تا زمانیکه سطحی قابل اعتماد حاصل گردد .

برای سطوح سیمانی از روش واترجت جهت تمیز کردن سطح می توانید استفاده کنید و قبل از رنگ آمیزی از خشک شدن کامل سطح مطمئن شوید .

استفاده از چسب و پرایمر همه کاره اکریلیک NPS-220 قبل از رنگ آمیزی به عنوان پرایمر اجباری می باشد.

1. پس از آماده سازی سطح ، رنگ اکریلیک مات داخل ساختمان فول شستشو – سفارشی را با مقدار مناسب آب رقیق نموده و برروی سطح اعمال نمایید . میزان اختلاط آب با پوشرنگ بنابر درجه حرارت محیط ، سطح زیر کار و نیز وسیله رنگ آمیزی متفاوت است ولی در شرایط معمول رنگ آمیزی این میزان با قلم مو 20% – 30% ، غلتک 15% – 25% و با پیستوله 25% – 30% می باشد .

2 . جهت رسیدن به یک سطح رنگ آمیزی شده یکنواخت و یکدست ، بنابر سطح زیر کار ممکن است حداقل 2 تا 3 مرحله اعمال پوشرنگ مورد نیاز باشد .

3 . اعمال پوشرنگ در دمای محیط بالای 5 درجه سانتیگراد ، دمای سطح 3 درجه بالاتر از نقطه شبنم و رطوبت کمتر از 80 % توصیه می شود .

محتویات ظرف در محیط خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود . از یخ زدگی پوشرنگ جلوگیری نمایید ، بعد از مصرف درب ظرف را محکم ببندید ، بهترین زمان مصرف در صورت نگهداری در شرایط انبار داری مناسب تا 36 ماه پس از تاریخ تولید می باشد .

0