NPS 620

ضد زنگ اخرایی – سفارشی

رنگ آستری بر پایه رزین آلکید و اکسید آهن – ضد زنگ اخرایی – سفارشی ، با استفاده از بهترين پيگمنتهاي ضد خوردگي تهيه گرديده و براي كاربرد در شرايط آب و هوايي معتدل ، جهت حفاظت سطوح آهني ، تاسيسات ، سازه ها و لوازم خانگي و اداري فلزي در محيطهاي ساختماني و نيمه صنعتي پيشنهاد مي شود . زمان خشك شدن ، دوام ، چسبندگي و قدرت پوشانندگي مناسب از مزاياي اين محصول مي باشد .

دیگر محصولات
  • مشخصات فنی محصول
  • دستور العمل اجرای محصول
  • شرایط نگهداری
عنوان
توضیحات
بسته بندی
قوطی فلزی چاپ مستقیم در وزن های کوارت ، گالن ، حلب
کد محصول
NPS 620
تراکم ( دانسیته )
1/5 gr/cm3
میزان اسیدی ( PH )
8-9
درصد جامد
69 %
براقیت
مات
نقطه اشتعال
حلال پایه / آتش زا
رقیق کننده
حلال
زمان خشک شدن

در 25 درجه سانتیگراد:
خشک شدن سطحی : 3 ساعت
خشک شدن کامل : 8 ساعت

پوشش
با توجه به هموار بودن سطح ، هر یک کیلوگرم 8 الی 12 متر مربع را پوشش می دهد
عنوان
توضیحات
رقیق کننده
حلال
زمان خشک شدن

در 25 درجه سانتیگراد:
خشک شدن سطحی : 3 ساعت
خشک شدن کامل : 8 ساعت

پوشش
با توجه به هموار بودن سطح ، هر یک کیلوگرم 8 الی 12 متر مربع را پوشش می دهد
دمای اجرا
5 الی 40 درجه
ابزار اجرا
قلمو – غلطک – پیستوله

سطح مورد نظر را از هر گونه زنگ زدگي ، براده و همچنين چربی ، گرد و خاك و آلودگی پاک کرده و تا خشک شدن کامل آن صبر نمائید . پوسته های رنگ های قدیمی بایستی از سطح زدوده شده و سطحی صاف بدست آید . بنا بر ضرورت ، جهت از بین بردن رنگ های قبلی و زنگ زدگي می توان از سنباده يا سند بلاست استفاده نمود .

1. محتواي ظرف را با مقدار مناسب تینر به تدريج رقیق نموده و بر روی سطح مورد نظر اعمال نمائید . میزان اختلاط تینر به پرايمر بستگي به درجه حرارت محیط ، سطح زیر کار و نیز وسیله رنگ آمیزی دارد . ولي در شرايط معمول رنگ آميزي اين ميزان بر حسب درصد وزنی ، با قلم مو 12% – 15% ، با غلتک 10% – 12% و با پیستوله15% – 20% می باشد.

2. اعمال پرايمر در دمای محيط بالاي 5 درجه سانتیگراد ، دماي سطح 3 درجه بالاتر از نقطه شبنم و رطوبت كمتر از 80 درصد توصيه مي شود .

محتویات ظرف را در محیط خشک ، خنک و دور از نور مستقیم خورشید با تهویه مناسب نگهداری نمائید . بعد از مصرف درب ظرف را محکم ببندید . بهترین زمان مصرف در صورت رعایت شرایط انبارداری مناسب تا 36 ماه پس از تاریخ تولید می باشد . در هنگام اعمال پوشرنگ از تهویه و ماسک مناسب استفاده نموده و در صورت امکان دربها و پنجره ها را باز بگذارید . دست ها را پس از استفاده بشوئید . درصورت تماس با چشم (پس از شستشو یا مقدار زیاد آب) و بلعیده شدن به مراکز پزشکی مراجعه گردد . دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

0